Cargo kolo roku 2023

Naše Urban Arrow Family získala titul Cargo kolo roku 2023! Na toto ocenění jsme nesmírně hrdí a nenecháme si ho jen tak v tichosti ujít. Samozřejmě za to vděčíme nejen těm, kteří se podílí na vývoji a výrobě, ale hlavně Vám, zákazníkům, hrdým majitelům & jezdcům. Zveme Vás, abyste to oslavili s námi. Proto Urban Arrow spouští speciální akci, každý při koupi kola Family získají balíček příslušenství v hodnotě 14 tisíc korun. Tento balíček příslušenství se skládá ze stříšky Raincover Plus, přídavné sedačky a podlahové rohože. Akce trvá do 30. dubna 2023. Přečtěte si níže uvedené podmínky akce.

RAI Asociace

Naše rodinné kolo získalo titul Cargobike Of The Year!🏆Jsme na to náležitě hrdí! Velké poděkování patří organizaci RAI Vereniging. Před více než deseti lety jsme navždy změnili pravidla hry na nákladní kola. Z holandské nicky se stalo evropské hřiště a z modelu Family se stala ikona.

Asociace RAI vyjadřuje potřeby a zájmy všech účastníků silničního provozu a je vždy připravena diskutovat s vládou a dalšími organizacemi o úloze mobility v Nizozemsku. Zaujímá stanoviska k problémům a nabízí řešení, která přispívají k širším zájmům, jako je dostupnost a udržitelnost. Sdružení RAI hraje aktivní roli při dosahování příznivých podmínek pro výrobu a prodej vozidel a dílů pro svých 700 členů, kteří společně dodávají všechny formy silniční dopravy.

Máme pro Vás darek!

Do 30. dubna 2023 získáte k nákupu nákladního elektrokola Urban Arrow Family jako dárek balíček příslušenství obsahující Kryt proti Dešti Plus, Extra sedačku a Podlahovou rohož v hodnotě 14 tisíc korun.

Zeptejte se nás na tuto akci.

Podmínky prodejní akce:

  • Propagační akce trvá do 30. dubna 2023.
  • Každý model Urban Arrow Family dodaný v tomto období automaticky obsahuje tento balíček příslušenství.
  • Příslušenství tedy není třeba přidávat k objednávce zadané online v internetovém obchodě.