Testovací jízdy a půjčovna

Kde, kdy a jak si mohu půjčit Urban Arrow?

Půjčovna kol

Chystáte se na cyklovýlet do Českého ráje? S rodinným elektrokolem Urban Arrow Family pojedete spolu v jednom kole i s těmi nejmenšími dětmi. Bezpečně, pohodlně, prostorně a s výhledem. Aktuálně si můžete zapůjčit rodinné elektrokolo Urban Arrow Family verzi Performance Line a Cargo Line.

Jak zapůjčení kol probíhá?

Elektrokola lze zapůjčit na den (9-18 h), víkend (pá-ne), týden či měsíc. Kolo si, prosím, rezervujte skrze online formulář viz níže nebo telefonicky na +420 601 354 115. Pro zápůjčky v Českém ráji kola chystáme v naší provozovně v Rovensku pod Troskami, kde kolo osobně přebíráte i jej vracíte.

Chcete si kolo vyzkoušet v jiném prostředí než krajiny Českého ráje? Při zápůjčce na týden+ Vám kolo rádi dovezeme.

Součástí zápůjčky je příslušenství dle počasí a počtu dětí. Zápůjčka se řídí Nájemní smlouvou a je podmíněna vratnou kaucí 5.000 Kč. K zápůjčce jsme schopni zajistit i klasické elektrokolo, aby jste na výletě mohli být kompletní.

Ceník

Den 1.200 Kč
Víkend (Pá-Ne) 2.500 Kč
Týden 4.000 Kč
Měsíc 9.000 Kč
6 měsíců na poptávku
1 rok na poptávku

Jak užívat a jezdit na Urban Arrow Family? Stáhněte si pdf Jízda na Urban Arrow Family, vytvořili jsme stručného uživatelského rádce pro první jízdu.

Testovací jízdy

Zvažujete nákup elektrokola Urban Arrow? Nevíte, který model vybrat, jaké příslušenství zvolit? Přijďte si to k nám zkusit.

Rezervace termínu půjčení kola

8 + 9 =

Průkopník nejen v městské mobilitě