O nás

O spolu v jednom kole – z Holandska do Českého ráje.

Na Urban Arrow

Rádi jezdíme na kole, do práce, do školky, na nákup i na výlety a rádi jezdíme spolu v jednom kole. Propagujeme k přírodě a našemu životu šetrnější a udržitelnější formu cestování. Tu jsme našli, žijeme v Českém ráji a jezdíme na elektrokolech Urban Arrow. Zkusíte to taky?

Kolo pro jakýkoliv náklad

Co všechno do Urban Arrow nakládáme? Do vany modelu Family nalodíte až tři děti, psa i kočku. Je to pro vás zbytečně ambiciózní? Pak je tu univerzální model Shorty. S adaptém pro dětskou sedačku jako menší verze rodinného kola, bez adaptéru jako bussiness kolo nebo ta nejbezpečnější a nejkompaktnejší nákupní taška. A to do města i krajiny. Nákládáte a vykládáte častěji než běžný smrtelník? S modely Cargo a Tender se můžete i přestěhovat!

Kolo do města i rozmanité české krajiny

Jaké znaky by měla naplňovat městská vozidla budoucnosti? Šetrná k životnímu prostředí, prostorově úsporná, bezpečná, rychlá… Nákladní a rodinná elektrokola Urban Arrow definují novou kategorii městské dopravy, nazývanou Smart Urban Mobility. Přenášíme tento model cestování a dopravy i mimo velká města, do české krajiny, která se vyznačuje proměnlivým terénem a hustou sítí osídlených měst a vesnic. Technické provedení na vysoké úrovni, dostatečný výkon a variabilní příslušenství dělá z elektrokol Urban Arrow partnera nejen do města ale i do rozmanité České krajiny.

 Objevujte řady kol Urban Arrow

FAMILY

pro rodinu
více o FAMILY

SHORTY

univerzální
více o SHORTY

CARGO

business
více o CARGO

TENDER

nejen rozvoz balíků
více o TENDER