Shorty

Unese víc, než si myslíte.

Shorty

Necht’ Vás Shorty překvapí: kompaktní obr, skrývající svá tajemství

Kompaktní obr

Shorty je nejlehčím modelem z celé řady. Je rychlý, obratný a unese mnohem víc, než si myslíte, a proto se mu říká kompaktní obr. Se svou váhou 46 kg unese jen v přední nákladové části až 50 kg, přidáte li nosič, naložíte dalších 25 kg. 

Všestrannost na dvou kolech

Shorty přiveze, zaveze, odveze téměř cokoliv, co se do něj vejde. Primárně určený pro přepravu věcí vozí spolehlivě své řidiče na nákupy i do práce, po městě i z města do města. Díky výkonnému motoru zvládne i delší cestu, díky minimalistickému designu ho rádi zaparkujete v loby business centra. Předností je mnoho. I nabídka příslušenství se neustále rozrůstá. Přidejte uzamykatelnou kapotu a přeměňte box na dokonalé kurýrní kolo. Přidejte adaptér na dětskou sedačku a snadno můžete vzít do boxu na výlet městem (nebo rychlý útěk z města) i jedno dítě. Nebo s Vámi jezdí pes?

Nejen městský multitásker

Toto kompaktní nákladní kolo je perfektní kolo pro každého multitáskera. Pro člověka, který musí stále někde být, dělat plno věcí a všechno si vést s sebou. At’ už jedete na pracovní schůzku, na nákup, do posilovny či na odpolední kávu, zkuste to se Shortym, nezklame Vás.

Proč jezdit na Urban Arrow Shorty

Svěže a tiše

Shorty má hbitost a rychlost skútru, dokonale bez výfukových plynů a hluku.

SUV cyklostezek

Celková délka kola odpovídá délce klasického kola. Nosnost rovněž mile překvapí, Shorty uveze až 75 kg. 

Elektricky poháněno

Zvládne každý kopec. Vyberte si motor Bosch Active Plus, Performance nebo Cargo Line s 400Wh nebo 500Wh baterií.

Shorty Performance

Shorty Cargo Line

Průkopník v městské mobilitě – je náš cíl