Family

Až tři děti spolu v jednom kole

Family

Spolu v jednom kole

Bezpečnost především

Model Urban Arrow Family myslí především na bezpečnost. Snížená poloha sezení u dětí zajišťuje celkově nižší těžiště kola. To má pozitivní vliv na přilnavost, jakou kolo sedí na cestách. Robustní a nastavitelný tříbodový pás zajišťuje bezpečnost během jízdy. A box z expandovaného polypropylenu (EPP) chrání Váš nejvzácnější náklad všude kolem dokola.

Skvělá agilita

Sebevědomě a pohodově kličkujte v provozu města i na lesních cyklostezkách. Lehký rám, elektrická asistence šlapaní a plynulé řazení Vám zaručí velmi příjemný zážitek z jízdy. Automatická převodovka, hbitý rozjezd, snadné zatáčení, výborná stabilita na dvou kolech. Průjezdnost terénem jako na klasickém kole. Propracovaná geometrie, jízda s rovnými zády a ergonomická řidítka. Je to jízda na kole tak, jak jste zvyklí, s hbitostí a stabilitou.

Auto na druhém místě

Společnost Urban Arrow naslouchá svým řidičům a po letech vývoje a testování tak nabízí širokou paletu příslušenství. S pláštěnkou a stříškou Urban Arrow můžete v našich podnebních podmínkách jezdit na kole od jara až do podzimu, přidáte li teplé rukavice, péřovou bundu a zimní pláště s hroty, vyrazit můžete i v zimě. S volitelnou přední lavicí nebo adaptérem Maxi-Cosi můžete své kolo vyladit tak, aby odpovídalo současným potřebám Vaší rodiny i co do počtu uživatelů. Vaše kolo může být tak univerzální, že byste mohli nechat auto na příjezdové cestě.

Investice do svobody

Rodinné elektrokolo Urban Arrow Family se stane součástí Vašeho denního života. Parťákem, který Vás a Vaše děti vezme kamkoli budete chtít. Vyhněte se kolonám, přestaňte hledat volná parkovací místa. Udělejte z nabitého programu a závodu “už jsme tam dávno měli být” výlet na kole, který si užijete Vy i děti.

 

10 let na trhu

V uplynulém desetiletí se společnost Urban Arrow posunula na poli výrobců nákladních elektrokol z nizozemského výklenku na významného hráče evropského trhu.

Úplně první Urban Arrow Family se stalo ikonou. Nejnovější model, vyvinutý k tomuto 10. výročí, ztělesňuje ohromující úspěch toho, co vyrostlo a stalo se celou flotilou nákladních elektrokol pro jednotlivce i firmy.

Co dělá Urban Arrow tak výjimečným?

Elektricky poháněno od Bosche

V nabídce motor Active Plus, Performance line 75Nm nebo Cargo Line 85Nm s 545Wh baterií, kterou lze zapojit duálně. To vše s připomocí o výkonu 250W.

Plynulé převodové systémy Enviolo

Převodovky Enviolo Trekking a Heavy Duty poskytují bezproblémové řazení a v kombinaci s motorem Bosch vytvářejí hvězdnou kombinaci.

Dostatek příslušenství

Díky bohatému příslušenství můžete na kolech Urban Arrow jezdit téměř 365 dní v roce. Stačí vyzkoušet, máme vše nejpoužívanější k dispozici. Zapůjčené kolo od nás je vždy vybaneno dle počasí a počtu dětí.

S rodinou kamkoliv

a bezpečně