O Urban Arrow

Protože chcete vědět více o výrobci…

URBAN ARROW

Urban Arrow je v oblasti elektrických nákladních kol jedničkou na trhu. Společnost Urban Arrow byla založena v Amsterdamu v roce 2010. Nejen kola, ale hlavně myšlenku “chytré městské mobility” šíří po celé Evropě.

Inspirování fikcí stvořili v Urban Arrow městské vozidlo budoucnosti. Elektrokolo, pro které je Vaše cesta cílem. Maximální komfort. Maximální prožitek. Maximální příslušenství.

Nákladní elektrokolo Urban Arrow, které odveze vše z A do B, bez emisí a tiše.

Volíme změnu

Po celém světě jezdí více než 75 000 kol Urban Arrow, ve více než 26 zemích za nimi stojí celá komunita. V uplynulém desetiletí jsme elektrická nákladní kola posunuli z holandské niky do seriózního segmentu evropského trhu.

Stále více lidí a firem přechází na elektrická nákladní kola pro své dopravní potřeby ve městě a jeho okolí. Tato volba ztělesňuje nákladní kolo jako životní styl, vědomé rozhodnutí. “Volíme kola namísto aut.”

Vždy napřed

Změnu podpoříme jízdou na kole, každý den, po celý rok. Pobyt venku, pohyb a kontakt s okolím nám dělá radost a přispívá k našemu zdraví a pohodě. Pokaždé, když se rozhodneme jezdit na kole, vytváříme čistší, tišší a efektivnější města. Nyní i v budoucnu.

Chytrá městská mobilita

Chceme, aby města zůstala skvělým místem pro život. Proto jsme definovali zcela novou kategorii dopravy: Chytrá městská mobilita. Zároveň vidíme, jak jsou ulice stále více přetížené, a uvědomujeme si rostoucí potřebu snížit hluk a znečištění ovzduší – a to rychle.

Spojením nosnosti automobilu a obratnosti elektrokola jsme vytvořili celou flotilu vozidel, která vás dopraví ze bodu A do bodu B – a ještě dál. Čistě, bezpečně, stylově a rychle.

Cesta více než cíl

Ať už máte firmu, nebo rodinu, je pravděpodobné, že v obou případech se musíte (často) přesouvat a být mobilní. V průběhu času budete provádět nespočet vyzvednutí a doručení.

Cestou objevíte místa, o jejichž existenci byste jinak neměli ani tušení. Jízda na kole obohatí vaše pouto s blízkými a umožní vám důvěrně poznat infrastrukturu města, ve kterém žijete a pracujete.

 Objevujte řady kol Urban Arrow

FAMILY

pro rodinu
více o FAMILY

SHORTY

univerzální
více o SHORTY

CARGO

business
více o CARGO

TENDER

nejen rozvoz balíků
více o TENDER